غذای سگ ورک بالغ مفید، برای سگهای پر فعالیت و سگ های کار طراحی شده است، همچنین برای سگ های لاغر و سگ های باردار و شیرده نیز بسیار مناسب است. ستفاده از آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی در غذای خشک سگ ورک بالغ از سیستم ایمنی حمایت میکند .علاوه بر آن یک منبع نسبتاً قابل تخمیر از فیبرهای محلول و نامحلول در ترکیبات این غذای خشک باعث سالم نگهداشتن دستگاه گوارش حتی در زمان‌های پر استرس می شود.

این غذای خشک دارای ترکیبی بی نظیر از پروتئین و چربی  همچنین مواد کاملا طبیعی است  که به  سگ‌های پر فعالیت، سگ‌های باردار یا شیرده این امکان را می دهد تا مواد مغذی  مورد نیاز را برای رفع نیاز های جسمی و روحی خود بدست آورند. همچنین دانه های متراکم مغذی با کالری بالای این غذا خشک به سگ‌های لاغر کمک می‌کند تا با خوردن میزان کمی از ای غذا افزایش وزن داشته باشند یا وزن آنها در زمان های فعالیت بالا حفظ شود.

غذای سگ ورک بالغ مفید طبق رفرانس OCFAA فرموله شده است که برای تمامی نژادهای سگ‌های بالغ نژاد بزرگ، پر تحرک و عضلانی قابل استفاده است.

غنی از گوشت مرغ

تهیه شده از مواد اولیه طبیعی بدون طعم دهنده و مواد نگهدارنده و حاوی پروبیوتیک‌های طبیعی که به سلامت گوارش کمک می‌کند.

دارای انرژی زیاد با سطوح بالای پروتئین و چربی برای کمک به سگ کار شما برای پر کردن ذخایر انرژی خود در دوره های فعال تمرینی می‌باشد.

ریکاوری عضلانی

غنی از  آمینو اسیدهای ضروری برای تقویت و ترمیم  عضلات پس از فعالیت.

شکل کیبل‌ها مناسب برای جویدن آهسته‌تر می‌باشد.